آلبوم جدید «سالار عقیلی» با نام «اینکه دلتنگ توام» منتشر شد - آناستیا
Banner
19 اسفند, 1399
اخبار

آلبوم جدید «سالار عقیلی» با نام «اینکه دلتنگ توام» منتشر شد

Banner

 

آلبوم جدید «سالار عقیلی» با نام «اینکه دلتنگ توام» به آهنگسازی نسیم شاملو و پیمان خازنی و از سوی موسسه‌ فرهنگی-هنری آوای باربد منتشر شد.

آلبوم جدید “سالار عقیلی” با نام “اینکه دلتنگ توام” به آهنگسازی نسیم شاملو و پیمان خازنی از سوی موسسه‌ فرهنگی-هنری آوای باربد منتشر شد. “اینکه دلتنگ توام” عنوان یکی از اشعار شناخته‌شده‌ مهدی مظاهری و نخستین غزل او در مجموعه شعر «راحیل» است که با استقبال علاقه‌مندان ادبیات روبه‌رو شد.

این آلبوم دارای ۹ قطعه است که از این میان اینکه دلتنگ توام، زلف، سپید می‌گذرد یا سیاه می‌گذرد، ای عشق، مهتاب و کمتر شده‌ام از خود ساخته‌های نسیم شاملو و قطعه‌های هر که با من نشست، در باختن دل و آهنگ جهانگردی سعدی ساخته‌‌ پیمان خازنی است.

این آلبوم دارای زبان روز، تصویرگرایی و اندیشه ورزی توامان، درونمایه‌ غنی، سادگی در سرایش از صافی ذهن توانمند و در عین حال پیچیدگی شاعری است که عمده‌ترین ویژگی‌اش سهل و ممتنع بودن شکل و نگاه متفاوت به مضمون عشق است

آلبوم اینکه دلتنگ توام را موسسه‌ آوای باربد با مدیریت حمید اسکندری در دور جدید فعالیت‌هایش در عرصه‌ نشر منتشر کرده است

همخوان های این اثر نسیم شاملو، سروش قهرمانلو، علیرضا دریایی، کیکاووس مختاری، پیام سوری، علی جعفری‌پویان، میثم مروستی، کریم قربانی، ارغوان منتظری، حسام صدفیان، فرشید حفظی‌فر، محمد حسین پور معین و ستار خطابی به عنوان نوازنده و شبنم شاملو، آوا عباس زاده و پریسا دلفانی هستند.

همچنین میکس و مسترینگ این آلبوم توسط پیام سوری انجام شده است و موسسه‌ نوخسروانی باربد پخش آن را بر عهده دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner