از سرگیری کنسرت آنلاین در برنامه کنسرت ها - ماجرای کنسرت آنلاین و کرونا - آناستیا
Banner
10 اسفند, 1399
اخبار

از سرگیری کنسرت آنلاین در برنامه کنسرت ها

Banner

در روزهای کرونایی عضو مجمع صنفی تهیه‌کنندگان موسیقی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرد تا راهکاری مناسب برای برگزاری کنسرت‌ها (کنسرت آنلاین) در روزهای کرونایی ارائه نمایند.

میلاد ماهان راد تهیه‌کننده و مدیر برنامه خوانندگانی چون رضا صادقی، آرش و مسیح، شهاب مظفری و علی یاسینی با یادآور شدن این موضوع که هنرمندان همواره برای مردم شادی آفرین بوده‌اند و هیچگاه حتی با قرار گرفتن در بدترین شرایط اقتصادی در سال‌های اخیر هم حاضر نیستند سلامت مردم را به خط بیاندازند، بیان کرد: قطعاً هنرمندان و تهیه‌کنندگان ضمن اینکه تابع قوانین بوده و هستند ولی هیچ گاه حاضر نبوده و نیستند که سلامت مردم با برگزاری کنسرت‌ها به خطر بیفتد.

میلاد ماهان راد در ادامه گفت: هنرمندان و دست‌اندرکاران صنعت موسیقی از اولین روزهای بحران کرونا تا کنون هیچ درآمدی نداشته‌اند و بدیهی است جزو مشاغلی هستند که بیشترین آسیب را از این موضوع دیده‌اند.

میلاد ماهان راد با اشاره به امکان برگزاری کنسرت آنلاین و نیاز به همراهی سازمان‌های مرتبط به منظور کاهش هزینه‌های مربوط به بلیط و همچنین کاهش شدید ریسک برگزاری با توجه به اوج‌گیری ویروس کرونا در موج دوم از آمادگی کامل خود و برخی دیگر از تهیه‌کنندگان به منظور برگزاری کنسرت‌های آنلاین به‌صورت کاملاً رایگان و برای شادی مردم خبر داد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner