اشکان کمانگری از حوزه هنری قدردانی کرد - آناستیا - اخبار موسیقی - خواننده ها
5 آذر, 1401
اخبار

اشکان کمانگری از حوزه هنری قدردانی کرد

اشکان کمانگری خواننده آلبوم «درآینه» با قدردانی از حوزه هنری حمایت این بخش را عاملی در رشد موسیقی اصیل دانست.

به نقل از برنا، اشکان کمانگری خواننده آلبوم «درآینه» در مراسم رونمایی از آلبوم «درآینه» با قدردانی از همه عوامل تولید این آلبوم گفت:
طی 2 سال گذشته که پیش تولید اثر آغاز شد شاهد همراهی مرکز موسیقی حوزه هنری در حمایت از ارزش‌های موسیقایی سرزمین ایران بودیم. در این زمینه تلاش‌های زیادی صورت گرفت که متاسفانه تهیه کنندگان محترم خیلی مایل به تولید موسیقی اصیل ایرانی نیستند و این اتفاق خوبی است که مرکز موسیقی حوزه هنری کنار ما بود.

این خواننده موسیقی ایرانی تصریح کرد:
همیشه طی این سال‌ها فعالیت در حوزه موسیقی پاسداری از موسیقی اصلی بخش عمده‌ای از آن نکته داشتن شان و حرمت استادان موسیقی ایرانی است. لازمه اینکه بتوانیم در حوزه موسیقی ایرانی پیشرفت داشته باشیم باید قدردان بزرگان موسیقی باشیم و بدانیم این موسیقی شنیده و مضراب نواخته سال‌ها زحمت و عمری بوده که صرف این نکته ارزشمنده شده و من از حسین بهروزی‌نیا صمیمانه قدردانی می‌کنم که به من اعتماد کرده و برای خوانندگی این اثر از من حمایت کرده است. امیدوارن در آینه مورد پسند مخاطبان هم قرار بگیرد. من توصیه می‌کنم برای شنیدن این اثر به یک بار اکتفا نکنند تا به زوایای مختلف کار بیشتر بیندیشند.

مرا دنبال کنید:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *