تعطیلی دوباره کنسرت ها - آناستیا - اخبار موسیقی ایران - بیوگرافی خواننده ها
Banner
4 آذر, 1399
اخبار

تعطیلی دوباره کنسرت ها

Banner

تعطیلی دوباره کنسرت ها

به نقل از قطره حدود ده روزِ پیش ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که برگزاری کنسرت با شرایطی خاص ممکن است؛ در این باره با محمد اله یاری مدیر دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

ستاد ملی مقابله با کرونا انجام مشاغل ردیف‌های دو، سه و چهار را تا ساعت ۱۸ مجاز دانسته است. فعالیت‌های هنری هم مشمول مشاغل ردیف دو تا چهار می‌شوند.

با تعطیلی دو هفته‌ای تهران مجدد برگزاری کنسرت‌ها لغو شد. جالب اینجاست که در همین مدت کوتاه هم هنرمندان عرصه موسیقی تمایلی به برگزاری اجرای صحنه‌ای نشان نمی‌دادند.

بیشتر بخوانید:
موزیک ویدئوی «ابر می‌بارد» با حضور مهدی پاکدل و همسر جدیدش

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی چاپخانه‌ها و وضعیت رسانه‌های مکتوب، اظهار کرد:

در محدودیت‌های دو هفته آینده، چاپخانه‌ها جزو گروه یک حساب شدند بنابراین فعالیت خودشان را خواهند داشت و طبیعتاً روزنامه‌ها و کار‌هایی که با حوزه چاپ سروکار دارند مشکلی نخواهند داشت.

صالحی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امکان برگزاری کنسرت ها قبل از ساعت ۱۸ وجود دارد؟ گفت: در دو هفته آینده کلیه فعالیت‌های غیرضروری به جز مشاغل گروه یک، تماماً تعطیل هستند که مجموعه فعالیت‌های هنری و سینمایی که جزو مشاغل گروه ۳ هستند، تعطیل خواهند بود.

مرا دنبال کنید:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner