انتشار آلبوم پیمان خازنی «قسم به حنجره ات» - ترانه‌های تازه‌ای از محمدعلی بهمنی% - آناستیا
Banner
10 اسفند, 1399
آهنگ سازها اخبار

انتشار آلبوم پیمان خازنی «قسم به حنجره ات»

Banner

پیمان خازنی در تهران و در خانواده‌ای هنری متولد شد. او از پنج سالگی در مرکز حفظ و اشاعهٔ موسیقی ایران به نواختن سه تار مشغول شد و از هفت سالگی تار نواختن را آغاز نمود. در سن هشت سالگی نزد کیوان ساکت نوازندگی را ادامه داد و از یازده سالگی فعالیت ارکستر نوازی خود را آغاز کرد. وی در این سال‌ها از محضر اساتیدی چون امیر اسلامی، هنگامه اخوان، رامین بهنا بهره جست و همچنین تحصیلات خود را در رشته مردم‌شناسی و آهنگسازی به پایان رساند

تولید آلبوم “قسم به حنجره‌ات” بر اساس ترانه‌های تازه‌ای از محمدعلی بهمنی، با صدای علیرضا شفائی و آهنگسازی پیمان خازنی آغاز شد.

آهنگسازی این پروژه سال گذشته آغاز و با ضبط بخشی از این رپرتوار در
هفته‌ گذشته و حضور تنی چند از هنرمندان در استودیو هنر، نخستین قطعه‌ این
مجموعه آماده شنیدن شد.

آلبوم قسم به حنجره ات منتشر می شود
تولید آلبوم «قسم به حنجره‌ات» بر اساس ترانه‌های تازه‌ای از محمدعلی بهمنی، با صدای علیرضا شفائی و آهنگسازی پیمان خازنی آغاز شد.
تولید آلبوم «قسم به حنجره‌ات» بر اساس ترانه‌های تازه‌ای از محمدعلی بهمنی، با صدای علیرضا شفائی و آهنگسازی پیمان خازنی آغاز شد.
آهنگسازی این پروژه سال گذشته آغاز و با ضبط بخشی از این رپرتوار در هفته‌ی گذشته و حضور تنی چند از هنرمندان در استودیو هنر، نخستین قطعه‌ی این مجموعه آماده شنیدن شد.
این قطعه که قسم به حنجره‌ات نام دارد،این قطعه که “قسم به حنجره‌ات” نام دارد، به مناسبت تولد محمدرضا
شجریان ضبط شده است و در سالروز میلاد این هنرمند به علاقمندان موسیقی ملی
ایران تقدیم خواهد شد.
علیرضا شفایی با انتشار آلبوم «خیال آمدنت» خود را به علاقمندان موسیقی شناساند و تاکنون با انتشار چند تک‌آهنگ به کار خود ادامه داده است.
از پیمان خازنی نیز تاکنون آلبوم‌هایی مانند «پریچهره»، «همهمه‌ی کاشی‌ها»، «به یاد من باش»، «شوخی» و چند اثر دیگر اشاره کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner